عکس پایین وسط روی مشاهده معرفی ويديويی مركز

کلینیک تخصصی دندانپزشکی عرفان نیایش یکی از بخش های بیمارستان عرفان نیایش، به عنوان یکی از مجهزترین و بروزترین بیمارستان های خصوصی کشور ،هم جهت با رسالت اصلی بیمارستان در ارائه خدمات متنوع ، تخصصی و با کیفیت ، در محیطی بهداشتی و آرام ، از سال ۱۳۹۶ اقدام به تشکیل تیم درمانی حرفه ای دندانپزشکی شامل دندانپزشکان متخصص و مجرب در رشته های مختلف ،اساتید و اعضا هیئت علمی دانشگاه نموده است.

برترین امتیازات این کلینیک

  • – امکان همکاری و مشاوره با تمامی رشته های تخصصی پزشکی در بیمارستان
  • – قابلیت استفاده از کلیه  تجهیزات و امکانات بیمارستان در مواقع ضروری
  • – امکان ارائه خدمات دندانپزشکی برای افراد دارای بیماری‌های سیستمیک با ریسک بالا به جهت نیاز به بخش اورژانس ، سی‌سی‌یو (CCU) وآی‌سی‌یو ( ICU)
  • – استفاده از اتاق عمل ، مناسب افرادی است که به هر دلیلی امکان درمان در هوشیاری را ندارند. مثلا افرادی که ترس یا فوبیا از دندانپزشکی دارند، افرادی که به علت تهوع و محدودیت های فیزیکی تحمل درمان معمول را ندارند، کودکان غیر همکار، افرادی که دارای بیماری‌های ژنتیکی و ذهنی و معلولیت های جسمی باشند ، کلیه ‌ی افرادی که بیماری‌های زمینه‌ای ازجمله قلبی ، دیابت، مغزی و فشارخون و غیره و درمان آنها باید در مراکز مجهز به امکانات اورژانس انجام شود.

 کلینیک دندانپزشکی بیمارستان عرفان نیایش با کادری مجرب همراه با پزشکان متخصص و اساتید دانشگاهی در تمامی رشته های دندانپزشکی در محیطی کاملا آرام و با رعایت صد درصد پروتکل‌های درمانی و بهداشتی آماده‌ی ارائه خدمات به مراجعین محترم می باشد.

فهرست
×

با درود خدمت شما

از قسمت پایین میتوانید جهت دریافت وقت ویزیت با کارشناسان ما در تماس باشید.

× مشاوره ویزیت آنلاین