Slide بپایین وسط طلایی بالا نازک بالا پایین بالا پایین scared of the dentist دندانپزشکی بدون ترس دریافت مشاوره و تخفیف

دندانپزشکی بدون ترس

برای کاهش مشکلات درمان یکی از راهکار های نوین کلینیک دندانپزشکی بیمارستان عرفان نیایش دندانپزشکی بدون ترس است. راهی مطمئن و موثر برای بیماران نیازمند به مراقبت های ویژه (و نیازمند دندانپزشکی بدون ترس ) برای درمان دندانپزشکی مورد نیاز آنها فراهم می کند.

دندانپزشکی بدون ترس برای چه کسانی مناسب استدندانپزشکی بدون ترس

  • کودکان غیر همکار
  • بزرگسالانی که فوبیای از دندانپزشک دارد
  • معلولین حرکتی و جسمی
  • بیماران سندرم داون
  • بیماران آلزایمر
  • بیماران پارکینسون
  • بیماران آسیب عصبی در اثر سکته
  • بیماران اختلالات ژنتیکی

 

برای اطلاع از تعرفه ها و تخفیفات همین حالا با ما تماس بگیرید.

02144628875  –  09120919960

 

یک بیمار با نیازهای ویژه ممکن است به درمان دندانپزشکی با روش های ویژه نیاز داشته باشد. بیمارانی که از فلج ، سکته ، سندرم داون ، بیماری آلزایمر ، بیماری پارکینسون و اختلالات ژنتیکی رنج می برند ممکن است به مراقبت بیشتر دندانپزشکی نیاز داشته باشند تا اطمینان حاصل شود که بهداشت دهان ودندان خود را حفظ می کنند.

ما در کلینیک دندانپزشکی بیمارستان عرفان نیایش همراه شما هستیم تا به شما و عزیزتان در این ارتباط کمک کنیم. ما در بیمارستان عرفان نیایش تلاش می کنیم تا با ارائه مراقبت های ویژه بیماران را در یک فضای آرامش بخش درمان کنیم. برای هر بیمار سطوح مختلفی از آرام بخشی مورد نیاز است. در کلینیک دندانپزشکی بیمارستان عرفان نیایش روش آرام بخشی برای بیماران با توجه به سابقه پزشکی و سلامت جسمی و روانی فعلی بیمار تعیین می شود:

انواع روش های آرام بخشی

اکسید نیتروژن : دندانپزشک استفاده از اکسید نیتروژن را برای کودکانی که همکاری کمی هنگام درمان دندانپزشکی دارند، توصیه می کند. اکسید نیتروژن یک گاز بی بو است که برای از بین بردن اضطراب در کودکانی که هنگام نشستن روی صندلی دندانپزشک مضطرب می شوند ، استفاده می شود. استفاده از اکسید نیتروژن عوارض جانبی و خطربسیار کمی دارد. اکسید نیتروژن عادات دهانی بیمار را در آینده تحت تأثیر قرار می دهد. هنگام مصرف اکسید نیتروژن، بیماران از هوش نمی روند و در تمام مدت درمان هوشیار هستند.

آرام بخشی از دهان :

اگر از آرام بخشی از دهان استفاده می کنید ، ممکن است خطر کمی بیشتر باشد. آرام بخشي از دهان با تجویز دارو به بيمار قبل از مراجعه به مطب ایجاد مي شود. این دارو به منظور از بین بردن هرگونه اضطراب و ایجاد آرامش در هنگام درمان است. آرام بخشی از دهان به بیماران کمک می کند تا به خواب بروند. آرام بخشی از دهان به بیماران کمک می کند که هیچ خاطره منفی را تجربه نکنند و در طول درمان حرکت نخواهند کرد.

آرام بخشی IV :

آرام بخشی IV شامل تجویز آرامبخش از طریق ورید است که به داروی بی هوشی اجازه می دهد تا خیلی سریع عمل کند. در این روش ، دندانپزشک قادر است میزان آرام بخشی را در صورت نیاز متناسب با روش درمانی تنظیم کند. توانایی متناسب سازی میزان آرامبخش خطر عوارض جانبی را کاهش می دهد. بیمار در هنگام آرام بخشی IV به خواب نمی روند ، آنها در حالت نیمه بیدار هستند و ممکن است بتوانند با دندانپزشک ارتباط برقرار کنند. به طور معمول ،  بیمار پس از درمان خاطره ای ندارد.

کلینیک دندانپزشکی بیمارستان عرفان نیایش راهی مطمئن و موثر برای بیماران نیازمند به مراقبت های ویژه برای دریافت درمان دندانپزشکی مورد نیاز آنها فراهم می کند. بیماران در کلینیک دندانپزشکی بیمارستان عرفان نیایش در حالی که تحت بیهوشی عمومی هستند معاینه کامل دندانپزشکی ، تصویر برداری پرتوی ایکس از دهان (تصاویر دندان ها) ، جرم گیری دندان ها و ایمپلنت را انجام می دهند.

مرکز بیهوشی دندانپزشکی بیمارستان عرفان نیایش

هنگامی که برای قرار ملاقات خود مراجعه می کنید ، پزشکان متخصص بی هوشی بیمارستان عرفان نیایش تصمیم می گیرند که کدام سطح از آرامبخشی برای شما یا عزیزانتان مناسب است. معاینه اولیه شفاهی شما شامل معاینه بصری ، تشخیص و توصیه های درمانی است. ما همچنین از اشعه ایکس استفاده خواهیم کرد که شامل اشعه ایکس پانورامیک برای تشخیص صحیح بیماری دندان های قدامی (جلو) و خلفی (عقب) انجام می شود و اشعه ایکس بایت بال برای تشخیص صحیح پوسیدگی

مشاوره و دریافت تخفیف

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
فهرست
×

با درود خدمت شما

از قسمت پایین میتوانید جهت دریافت وقت ویزیت با کارشناسان ما در تماس باشید.

× مشاوره ویزیت آنلاین